logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


Ľanový olej

Ľanový olej je dokonca jedným z najúspešnejších bojovníkov s rakovinou a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Je najzdravším spomedzi všetkých známych tukov a aj napriek tomu, že je tuk, pomáha pri chudnutí. Pomáha totiž vášmu metabolizmu lepšie pracovať a tým pádom sa vo vašom tele usadzuje menej škodlivín a telo sa prirodzenou cestou zbavuje aj nahromadených zásob tuku.

Ľanový olej je tzv. skutočný zázrak prírody, ktorý má neskutočné priaznivé účinky na zdravie človeka. Užíva sa pre jeho vplyv na zlepšenie stavu chronických ochorení, ako podporná liečba pri onkologických ochoreniach. Onkologické ochorenie je v dnešnej dobe známe ochorenie, na ktoré podľa štúdií práve ľanový olej vplýva pozitívne a zdravotné výsledky sa dokázali omnoho zlepšiť. Pôsobí preventívne tiež pred vznikom onkologického ochorenia. Kardiovaskluárne ochorenia, choré srdce sú stavy na ktoré ľanový olej má zaznamenané priaznivé zdravotné účinky. Ľanový olej má veľkú moc v boji zo dravotnými ťažkosťami. 

Jeho priaznivé zdravotné účinky dosahujú omnoho ďalej. Poradí si s vysokým krvným tlakom, cholesterolom, ťažkosťami s trávením, znižuje cholesterol a vysoký krvný tlak, podporuje zdravú funkciu prostaty, pomáha pri menopauze a pri problémoch s obličkami, pomáha pri cukrovke typu 2, pomáha pri vaskulárnej degenerácií - príčina slepoty u starších ľudí, priaznivo pôsobí na reumatickú artritídu a pomáha udržiavať zdravý pohybový systém aj v zrelom staršom veku. Pôsobí protizápalovo. Vhodný pri zápalových ochoreniach pokožky, čriev, či močových ciest. 

 

 

 

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:Akcia
Výpredaj

BIO Ľanový olej sklo 250ml, výpredaj
podporuje zdravú funkciu prostaty, pomáha pri menopauze. Ľanový ...

Cena s DPH: 3,30 €
Cena s DPH: 5,90

BIO Ľanový olej sklo 250ml
podporuje zdravú funkciu prostaty, pomáha pri menopauze. Ľanový ...

Cena s DPH: 5,90 €

9 ďalšíchnakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam