logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


Sanct Bernhard Nemecko

Ponúkame Vám doplnky výživy, BIO potraviny pre Vaše zdravie, prípravky na chudnutie, ako aj kozmetiku pre všetky vekové kategórie od nemeckej firmy Sanct Bernhard. Výrobky, ktoré u nás zakúpite zabezpečujú dokonalú prevenciu pred ochorením, starnutím a tiež pomáhajú aby sa zachoval mladistvý vzhľad Vašej pokožky.
Zoradiť podľa:
Zobrazenie:
9 ďalších

Zdravie má v Sanct Bernhard dlhú tradíciu

 

              

Od roku 1903 je meno Sanct Bernhardu symbolom pre kvalitu a vysokú účinnosť kozmetických výrobkov, doplnkov výživy a prírodných liečiv z vlastnej produkcie. Vo švajčiarských alpách sa už pred niekoľkými storočiami zbierali cenené liečive byliny z veľkého Sanct Bernhardu. Práve kvôli vysokej kvalite a účinnosti sa čajom, mastiam, tinktúram a liečivám dostávali vysoké hodnotenia aj mimo regiónu. Značka sa tak môže pýšiť zlatou medailou z výstav v Ríme a Londýne. Liečivé čaje z tejto lokality sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácej lekárničky. V prvej polovici 20. storočia (1903) sa čaje začali baliť v Düsseldorfe pod ochrannou známkou Sanct Bernhard. V roku 1960 prebrala rodina Sbchulz z Bad Ditzenbachu Sanct Bernhard. Predaj sa rozšíril o novú paletu výrobkov, ktorá sa neustále prispôsobuje potrebám zákazníkov.

Pri zmenách akým Sanct Bernhard prešiel sa základná filozofia vysokej kvality nezmenila.  Naopak toto úsilie podporila a upevnila moderná technika výroby a kontroly. Takto vieme zaručiť, že predávame výrobky špičkovej kvality, s najvyššou možnou koncentráciou účinných látok, extraktov a esencii, ktoré nám ponúka sama príroda, spojené s možnosťami a poznatkami modernej vedy a techniky. Vlastná výroba zaručuje dodržanie výrobných postupov a niekoľkonásobnú kontrolu  počas jednotlivých krokov. 

 

Prečo nakupovať u nás ?

 

 

bohatý sortiment - približne 100  kozmetických výrobkov určených pre každodennú hygienu a ošetrenie

bohatý sortiment - výživových doplnkov stravy - BIO výrobky - na chudnutie a pre doplnenie potrebných vitamínov


poštovné v maximálnej hodnote 4,50 €  - objednávkam nad 65 € sa neúčtuje vôbec

 

predaj priamo od distribútora, mesačné akcie, dlhodobé zľavy, výpredaje na vybrané produkty

 

vybavenie do 24 hod. - objednávka je odovzdaná kuriérskej spoločnosti

 

rýchle dodanie - sortiment skladomnakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam