logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


Olej z čiernej rasce - účinky

Olej z čiernej rasce má veľmi priaznivý vplyv na naše zdravie. Jeho zaujímavosťou je, že obsahuje horkastú látku nigelín, ktorá zmierňuje spazmy (mimovoľné sťahovanie svalstva) priedušiek a veľmi pomáha pri dráždivom kašli - premasťuje. Táto jedinečná látka nigelín sa nenachádza v iných olejoch. Ak sa chcete v chrípkovom období vyhnúť, chorobám tak začnite včas užívať ako prevenciu olej z čiernej rasce. Posilňuje imunitný systém, a je účinný pri zmierňovaní prejavov astmatických záchvatov.
Olej z čiernej rasce vďaka svojím účinkom znižuje alergické prejavy (vhodný užívať pri astme) a podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému. Má pozitívny vplyv pri nepriaznivých depresívnych stavoch, nervozite a odstraňuje migrénu. Normalizuje krvný tlak. Ak máte nesprávnu hladinu cholesterolu, tak práve olej z čiernej rasce Vám ju pomáha upraviť. Je veľmi účinný ako podporná liečba pri všetkých druhoch onkologický ochoreniach (rakovina) i HIV. Čierna rasca inak nazývaná čierny kmin pomáha pri liečbe cukrovky. Ideálny pri problémoch s ústnou dutinou, zápaly ďasien, zápach z úst. Olej z čiernej rasce tiež stimuluje pohyblivosť čriev, zlepšuje trávenie a priaznivo pomáha pri kolike u detí. Účinný pre čerstvé mamičky, pri nedostatočnej tvorbe materského mlieka. Zabraňuje samovoľným potratom. Zlepšuje stav pokožky, odstraňuje akné a pomáha pri psoriáze. Je ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o vlasy.
Zoradiť podľa:
Zobrazenie:
Prírodný olej z čiernej rasce za studena lisovaný egyptský 100ml
na ochranu dýchacích ciest, pri astme, chronickom kašli, ochoreniach ...

Akcia

Prírodný olej z čiernej rasce za studena lisovaný - Egyptský 250 ml
ochrana organizmu proti rakovinovým ochoreniam žalúdka, pečene, ...

Akcia
Skladom

BIO Egyptská čierna rasca Nigella sativa 250g
Čierna rasca (Nigella sativa) má skutočne pozoruhodné hojivé ...


9 ďalšíchnakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam