logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


Olej z čiernej rasce - skúsenosti

Čierna rasca (nigella sativa) bola veľmi obľúbená a používaná už v starom Egypte. Potvrdzuje to aj nález fľaštičky oleja z čiernej rasce pri skúmaní hrobky egyptského kráľa Tutanchámona. Podľa starých Egypťanov, bolo potrebné ju mať pri sebe aj po smrti. Starý Egyptskí lekári používali olej z čiernej rasce na upokojenie pokazených žalúdkov faraónov po ich bohatých hostinách. Tiež prikladali oleju z čiernej rasce pozitívne účinky pri bolestiach, infekciách a prechladnutiach. Používala ho aj kráľovná Nefertiti, ktorá bola známa svojou ohromujúcou krásou.
Ako podporná liečba pri liečení vážnejších stavov ako sú napríklad onkologické ochorenia je vhodné užívať rascový olej trikrát krát po jednej čajovej lyžičke denne. Máme veľmi dobré a pozitívne ohlasy i pri kašli a na podporu a zlepšenie imunity nie len u dospelých ale i u detí. Máme aj referenciu od zákazníčky, že pri jeho užívaní sa jej podarilo schudnúť. Väčšina z nás kmin pozná, ale s rascovým olejom sa oboznámila, až neskôr. V ponuke máme 100ml olej z čiernej rasce i 250ml. Okrem toho že má čierna rasca inak nazývaná čierny kmin pozoruhodné účinky na zdravie človeka, tiež v studenej kuchyni, má veľký vplyv i pri vonkajšom použití. Používa sa pri kúrach na zjemnenie obrazu pokožky (stiahnutie pórov, pri nečistej pleti..) vynikajúci pod krém na nečistú pleť Pre lepšie vstrebanie sa do pokožky naneste na vlhkú pokožku (prípadne len jemne vysušenú). Pre lepšie vstrebanie je ideálne naniesť olej z čiernej rasce na pleť tváre, počkať niekoľko minút a následne naniesť hydratačný krém. Ďalší tip máme pri starostlivosti vlasy. Pripravte si z oleja z čiernej rasce vlasový zábal - večer si nanesiete na vlasy pár kvapiek oleja z čiernej rasce a aplikujete aj trosku masky na vlasy. Ráno po prebudený vlasy opláchnete vlažnou vodou - bez aplikácie šampóna. Vlasy zostanú krásne a vôbec nie sú mastné. Vrelo odporúčame - Olej z čiernej rasce - na suché vlasy môžete aplikovať aj viac kvapiek. Vaše vlásky zostanú nádherné, lesklé a svieže.
Zoradiť podľa:
Zobrazenie:
Prírodný olej z čiernej rasce za studena lisovaný egyptský 100ml
na ochranu dýchacích ciest, pri astme, chronickom kašli, ochoreniach ...

Akcia

Prírodný olej z čiernej rasce za studena lisovaný - Egyptský 250 ml
ochrana organizmu proti rakovinovým ochoreniam žalúdka, pečene, ...

Akcia
Skladom

BIO Egyptská čierna rasca Nigella sativa 250g
Čierna rasca (Nigella sativa) má skutočne pozoruhodné hojivé ...


9 ďalšíchnakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam