logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  12/143 >>

Zelený jačmeň - nielen pre chorých, ale aj ako prevencia

17.6.2019 16:58

Mladý zelený jačmeň aké sú jeho účinky na naše zdravie? Je to super potravina pre naše zdravie. Obsahuje množstvo životne dôležitých vitamínov. Tento zelený nápoj je známi jeho antioxidačnými účinkami a posilnením imunitného systému. Zabezpečuje ochranu proti vírusom pomáha znižovať prítomnosť voľných radikálov. Vďaka jeho účinkom budete chránení aj pred bežnými ochoreniami. Zabraňuje aj bolestiam hlavy i prejavom únavy a porúch spánku. Zelený jačmeň je ideálne užívať nie len pri riešení zdravotných ťažkostí, ale ešte skôr ako vôbec nastanú - PREVENCIA - nezabúdajte na ňu! 

V čom je zelený jačmeň výnimočný?

  • Zlepšuje trávenia a pomáha pri chudnutí
  • Pomáha pri srdcovo cievnych ochoreniach
  • Podporuje liečbu cukrovky
  • Priaznivo pôsobí na pokožku
  • Jeho účinky priaznivo pôsobia na pokožku

 

Je to vlastne super potravina, ktorú objavili a používali už  v starom Egypte a Číne. Zelený jačmeň obsahuje veľmi dôležité vitamíny A, C, E, K a tiež vitamíny skupiny B, minerálne látky ako draslík, horčík, zinok, kremík, vápnik a meď. Okrem stopových prvkov tiež obsahuje aj ďalšie účinné zložky, ako sú chlorofyl, enzýmy, aminokyseliny, nenasýtené mastné kyseliny a nukleové kyseliny, ale aj sacharidy a bielkoviny. Vďaka tomuto unikátnemu zloženiu jačmeň pôsobí zásadotvorne, a upravuje tak prekyslenie organizmu, ktoré spôsobuje mnohé ochorenia.

Ak máte problém s tráviacim traktom, tak aj na to je zelený jačmeň odborník a zbaví Vás tráviacich ťažkostí. Potláča aj príznaky : pálenie záhy. Ak Však užívate zelený jačmeň určite Vás podporí aj pri chudnutí. Je však potrebné zmeniť životný štýl, upraviť stravu a športovať a v kombinácii so zeleným jačmeňom pôjdu kilá zaručene rýchlejšie dole.

Ako sú zdravotné problémy so srdiečkom?

Je o ňom známe, že znižuje riziko srdcovo cievnych ochorení, predchádza vzniku inafrktu (mykoardu). Zlepšuje krvný obraz pri ochorení (anémia) a jeho výhodou je, že zabraňuje ukladaniu cholesterolu.

 

 

 

Cukrovka a zelený jačmeň ako je to?

Mladý zelený jačmeň reguluje zásaditosť vnútorného prostredia, a teda znižuje kyslosť organizmu. Zároveň rovnako ako inzulín znižuje úroveň cukru v tele.

Ak chcete mať krásnu pokožku....

Nielenže je mladý zelený jačmeň veľmi účinný pri zdravotných ťažkostiach a posilnení imunity, jeho účinky sú omnoho širšie. Pri jeho úžívaní dochádza ku spomaleniu procesu stranutia a k tzv. omladzovaniu pokožky celého tela. Ak máte problémy s akné je veľmi účinny pomocník práve jačmeň. A v neposlednom rade odporúča sa aj pri rôznych kožných ťažkostiach ako sú psoriáza alebo rôzne typy exzémov. Navyše ochraňuje membrány buniek aj proti rozšíreniu rakoviny.

 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  12/143 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam