logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  16/143 >>

Oslabená imunita? Vieme ako ju posilniť!

28.3.2019 16:15

Cítite že sa na vás niekto len pozrie a už ste chorý? Môže za to oslabená imunita. Imunitu si musíte dôkladne pestovať a starať sa o svoje zdravie. Myslím, že v poslednom období ju veľa ľudí zanedbávalo a tak sa spustila lavína chorôb z ktorých sa náš organizmus nevedel akosi spamätať. Stalo sa to aj Vám? Takú chorobu treba poriadne preliečiť, a začať posilňovať obranyschopnosť aby sme boli čo najviac odolný. Ako posilniť imunitu?  Ak Vás už choroba premohne u nás sa vždy hneď siaha po immunkomplexe, ktorý účinne pomáha a pri užívaní celej kúry posilní imunitu a vašu obranyschopnosť. Výhodou je, že immunkomplex si môžete zakúpiť aj ako týždňovú kúru. Osobne odporúčam využívať celé 5 týždňové balenie a následne mať doma po ruke 1 týždňovú kúru ak začnete cítiť, že Vás zmohlo choroba okamžite nasadiť. 

Zdravie máme len jedno a treba si ho chrániť a starostlivo sa oň starať. V dnešnej dobe je na trhu skutočne množstvo produktov, ktoré pomáhajú na posielnenie imunity a množstvo článkov je už len na Vás zvoliť správny výber produktu a začať viac pracovať na svojom zdravý. Samozrejme nie je to len vždy o baciloch také oslabenie imunitu môže vzniknúť aj zo stresu. Takže samozrejme platí, že netreba sa stresovať a treba dbať aj na správnu životosprávu v podobe zdravej stravy, dodržiavania pitného režimu a pohybu. Ak k tomu doplníte vitamíny ste na tej najlepšej ceste za zdravým životným štýlom a silnou imunitou.

Pri užívaní doplnkov výživy stále platí užívať produkt minimálne po dobu 3-6 mesiacov. Nezabúdajte na pravidelným prísun vitamínu C – Vaše telo ho čerpá z rôznych zdrojov  ako napríklad ovocie alebo doplnky výživy, ktoré užívate. Napríklad taký vitamín C by , malo vaše telo prijímať každý deň. Čoraz častejšie sa zverejňujú nové štúdie, ktoré dokazujú aký veľký vplyv má pre zdravie človeka vitamín C a ako veľmi dokáže telo z neho profitovať, pri dostatočnom prísune. Vitamín C (kyselina askorbová) pozitívne pôsobí ako dôležitý antioxidant, ktorý chráni telesné tkanivá. Je potrebný aj pre reguláciu normálneho telesného rastu, urýchľuje hojenie rán a pôsobí protizápalovo. Stimuluje tvorbu bielych krviniek. Jeho pozitívne vlastnosti sú prospešné pre celé telo.

 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  16/143 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam