logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  25/129 >>

Jesenný DETOX! - Očistite svoje telo!

31.10.2017 12:42

 

Jesenný DETOX – detoxikácia organizmu,očistite myseľ a posilnite zdravie. Tie správne kroky k očiste! Dodržujete zdravý životný štýl a necítite sa aj tak FIT? Pociťujete, že niečo nie je v poriadku? V dnešnej dobe obsahujú aj potraviny mnoho nebezpečných látok, naše ovzdušie je znečistené, na každom kroku nás strašia voľné radikály, ktoré sa dostávajú do orgamizmu a takýmto nástrahám sa vyhnete len ťažko. Voľným radikálom chýbajú elektróny a spôsobuje, že kradnú zdravým bunkám chýbajúce častice, čo môže mať až fatálne následky pre náš organizmus.

Voľné radikály nám takto škodia:

 1. Oslabujú imunitný systém
 2. Organizmus stárne rýchlejšie
 3. A môže nám spôsobiť vážné zdravotné ba až nádorové ochorenia

Ako sa očistiť?

Pri očiste v prvom rade dochádza k odľahčeniu a prečisteniu tráviaceho traktu. Nielenže vás zbaví toxínov, no môže pomôcť aj v procese redukcii váhy.  Detoxom taktiež posilníte imunitný systém, a tak telo dokáže lepšie absorbovať prijaté živiny, vitamíny a minerály. Ľuďom, ktorí majú problematickú pleť, či akné, môže detox pomôcť aj v tomto ohľade. Aj keď spočiatku to môže pôsobiť práve naopak. Objaví sa viac vyrážok, ktoré sú však prejavom toho, že telo sa očisťuje. V tomto štádiu neupúšťajte od detoxu, vydržte a dostavia sa priam vynikajúce výsledky a zlepšenie. Detox má okrem toho vplyv aj na vašu psychiku. Odmenou za jeho absolvovanie vám bude príliv novej energie, pocit celkového omladenia, odľahčenia a akéhosi reštartu celého organizmu. V neposlednom rade je detox aj skúškou pevnej vôle a sebadisciplíny a veľmi účinný pre spávnu funkciu Vášho zdravého organizmu.

Naštartujte imunitný systém a očistite organizmus, detoxikácia organizmu

 • naštartujete a posilinite imunitný systém
 • Spomalíte proces starnutia
 • chránite sa pred chorobami
 • cítite sa výborne po fyzickej i psychickej stránke
 • regenerujte pečeň a prečistite tráviaci trakt

Účinným ochrancom zdravých buniek sú antioxidanty, ktoré voľným radikálom darujú elektróny, čím ich premenia na stabilné molekuly kyslíka. Krv je viac okysličená, človek je viac energický a odolný a posilnený.

Účinky antioxidantov

 • ochraňujú odolnosť organizmu, dodávajú potrebnú energiu 
 • odstraňujú únavu
 • chránia pred nádormi a degeneratívnymi ochoreniami
 • podporujú činnosť srdca a znižujú hladinu cholesterolu

Zdravú výživu ocení aj pleť. Potraviny bohaté na nezdravé tuky zvyšujú tvorbu mazu. Ten upchá póry. „Keď je tráviaci systém zaťažený nevhodnou stravou, môže sa zhoršiť stav pleti,“ Pokožka s trávením veľmi úzko súvisí. Niekedy ešte nemáme v ruke laboratórne výsledky, ale koža už signalizuje, že niečo nie je v poriadku. V mnohých prípadoch sa pri ťažkostiach s tráviacou sústavou objavia drobné vyrážky okolo úst a na brade. Ak vás v minulosti trápilo akné, môže sa vrátiť.“ Ide o dočasný problém. Stratí sa, keď odľahčíte stravu a zbavíte sa zimných nánosov.

Účinný DETOX si zaobsatráte dostatkom tekutín (hlavne vody), jesť ľahko stráviteľné jedlá a siahnuť i po doplnkoch výživy či čajoch, vďaka, ktorým sa zbavíte nežiadúcich toxínov a ľahko ich odplavíte z tela. 100% účinný DETOX si zaručíte:

   

   

Detoxikačná kúra s Pestrecom mariánskym

Nezáleží na tom, či je vaša pečeň poškodená viac alebo menej. Ak dlhodobo pociťuje vnútorný nepokoj, možno vaše telo baží po očiste. Určite mu ju doprajte. 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  25/129 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam