logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  17/143 >>

Jarná očista – DETOX!

26.3.2019 09:38

Dlhé a chladné večeri sú už za nami. Prišla jar, všetko sa prebúdza a aj náš organizmus potrebuje prečistiť a naštartovať sa! Práve na jar je správny čas na detoxikáciu organizmu! Vaše telo dostane novú silu a tým že vďaka detoxu zbavíte tela škodlivých látok zároveň Vás zaplaví aj príval novej energie. Budete sa cítiť lepšie, sviežejšie a zdravšie.

Každý pojme slovko detox po svojom a každý skúša osvedčené metódy na detox. Niekto do konca každoročne v rovnakom období sa pustí do detoxikácie tela. Pár rád pre očistenie tela od škodlivých látok s TOP produktami Vám poskytneme aj my. A tak už ostáva len na Vás, ktorý produkt by sa najviac hodil na začatie detoxu Vám. Neodkladajte jarný DETOX  a poďte do toho s nami! Aj my sme zástancami zdravého životného štýlu a preto aj my držíme detox. Chcete to aj trošku pevnej vôli, tie správne produkty a naše telo bude ako nové. Poďme si teda viac povedať, ako Vám môže detoxikácia tela prospieť. Ako bude pôsobiť na naše zdravie, vitalitu a psychiku.

Nie len že zaženiete jarnú únavu do úzadia a zrazu pocítite veľký príval energie, ale aj veľmi pozitívne vyplýva na zdravie každého človeka. Každý človek je iný a každé telo je iné a preto sa samozrejme aj môžu mierne líšiť účinky a detox tak každé telo môže ovplyvniť inak. Škvrnitá pokožka, pupáky, rôzne kožné prejavy, opuchnuté oči,  nepríjemný povlak na jazyku....Neľakajte sa a v detoxe pokračujte - sú to len chvíľkové prejavy a signály, že sa vaše telo zbavuje škodlivých toxínov a odplavuje ich z teľa. Tieto počiatočné signály čoskoro odznejú a sú len chvíľkové. Výsledok bude stáť za to. Budete mať krajšiu a žiarivejšiu nielen pleť, ale aj vlasy a nechty, budete sa lepšie a zdravšie cítiť a následne aj niektoré mierne zdravotné ťažkosti odznejú. A navyše možno Vás nakopne na správnu cestu lepšieho stravovania sa a zmeníte tak svoj doterajší nezdravý spôsob za zdravý životný štýl.
Nemýľte si slovo detox s hladovkou. Dodržať je určite dôležité, ale nie je to o hladovke. Detoxikácia organizmu - môžete začať aj s doplnkom výživy na to určeným a plus je potrebné upraviť aj Váš stravovací jedálniček a trošku sa obmedziť. Ak teda nechcete poňať detox z tej drastickejšiej stránky. A to byť len na ovocných či zeleninových šťavách. Správny výber a to čo je najlepšie pre Vás si viete určiť. Poznáte sa a tak vy najlepšie viete, ktorý z detoxov by mohol vyhovovať Vám a Vášmu telu. Ako sme už vyššie spomínali ponúkame Vám na výber pár zaujímavých produktov z ktorými detox pôjde ľahšie.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  17/143 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam