logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  22/129 >>

Detoxikácia organizmu - dôležitá pre zdravie!

7.2.2018 10:55

O našom tele je známe, že je schopné samé si poradiť so škodlivými látkami a teda samé z teľa odplaví škodlivé pre organizmus zaťažujúce látky. Pravdou však je, že v dnešnej dobe konzumujeme mnoho potravín, ktoré naše telo ohrozujú a tak je potrebná detoxikácia organizmu, dodržiavaním pitného režimu,  pitie vhodného čajov určených na detoxikáciu tela, diéty, 100% šťavy, vhodné doplnky výživy a iných prípravkov priamo zameraných na detoxikáciu tela.  Vďaka detoxikácii tela naštartujete svoje zdravie a naladíte svoju myseľ pozitívne.

Pri detoxe podpora imunity a zdravia je zaručená. Hlavný cieľom detoxikácie tela je očistný proces, pri ktorom sa telo zbavuje toxických látok nahromadených nesprávnou životosprávou, odstraňuje odumreté bunky a tkanivá. Správna detoxikácia tela harmonizuje myseľ, podporuje príjem novej energie a zdravie po fyzickej i psychickej stránke. Vďaka detoxu môžeme liečiť prípadne až úplne zastaviť  pľúcne choroby, srdcovo-cievne ochorenia, astmu, krvný tlak, obezitu, cukrovku a ďalšie iné zdravotné ťažkosti....

Telo, ktoré je plne zásobené škodlivými látkami veľmi škodí a ohrozuje naše zdravie. Začínajú sa vytvárať zdravotné problémy a prejavujú sa prvé príznaky : únava, vysilenie a vyčerpanosť, depresie, zlá nálada a u niektorých sa vyskytne psoriáza, akné a ďalšie iné kožné a zdravotné problémy. Váš organizmus rýchlejšie starne.

Detoxikácia v troch fázach:

  • Odplavujú a vylučujú a z tela škodlivé látky
  • Krízová – prechodná (spôsobuje dočasné zhoršenie stavu)
  • Regeneračná

Ktoré orgány najčastejšie očisťujeme detoxom?

  • Detoxikácia čreva, detoxikácia žlčníka, detoxikácia pečene
  • Detoxikácia obličiek, detoxikácia proti parazitom

 

Detox a chudnutie

Detoxikácia organizmu pomáha a je veľmi ideálna aj pri chudnutí a redukčných diétach. Hlavnou úlohou hrubého čreva je vylučovať z nášho tela jedovaté a nespracované odpadové látky. Detoxikácia tela na jar je super života budič nie len po fyzickej stránke ale i po psychickej. Niekto drží očistu teda "detox pri splne" alebo v niektorm z ročných období. Naše telo je schopné do určitej mieri sa detoxikovať samé, avšak pri množstve toxických a škodlivých látok, ktoré sa nám dostanú tela, nevie sa brániť a preto treba pravidelne vykonávať očistu "detoxikácia organizmu" tým si zabezpečíte zdravú imunitu a zdravé telo s pozitívne naladenou mysľou. 

Na detoxikáciu sú veľmi účinné vhodne vybrané doplnky výživy alebo doplnky stravy, prípadne bylinkové prípravky. Niektoré doplnky stravy je vhodné úžívať i po celý rok. Menej dňovú detoxikáciu organizmu môžete začať vykonávať pôstom (voda, šťavy) – 1 dňové pôsty sú vhodné 1x do týždňa. Pôsty viacdňové pár krát do roka.

Veď viete, že v zdravom tele, zdravý duch!Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  22/129 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam