logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  33/143 >>

Ako posilniť imunitu?

19.3.2018 16:15

Ako je možné, že dnes, keď netrpíme hladom či nedostatkom potravín je téma podpora imunity tak aktuálna? Ešte sa ani nezačne školský rok a choroby a časté prechladnutia u detí je to, čo trápi každú druhú matku. Vyčerpanie, časté nádchy, prechladnutia, či až alergie a iné autoimúnne ochorenia trápia deti ako aj dospelých a sú sprievodcom dnešnej doby.

Pritom sa naši predkovia sa v zdraví dožívali vysokého veku. V čom spočíva ich tajomstvo zdravého dlhého života? Predovšetkým v životospráve

  • príjem kvalitných plnohodnotných potravín, nie rýchlo vypestovaných plodín na neúrodnej pôde ako je tomu dnes,
  • dostatok pohybu na čerstvom vzduchu (a ten čerstvý bol)
  • menej stresu a tým psychickej vyčerpanosti
  • spätosť s prírodou, kvalitnejšie – reálne sociálne kontakty a viac smiechu

Dnes nikto z nás nemôže prebrať zdravý životný štýl našich predkov. Ako posilniť imunitu, čo je tá správna podpora imunity, lieky na imunitu? sú témy, ktorými sa zaoberá každý z nás.  Ako na to?

Podporiť a udržať si zdravý imunitný systém je komplexnou záležitosťou.

  • Pravidelný pohyb na čerstvom vzduch je základom.
  • Príjem kvalitných potravín, zaradenie aj tkzv. zelených potravín do každonenného jedálnička je ďaľším krokom.
  • A v neposlednom rade si pomôžete aj správnym naordinovaním doplnkom výživy s vysokou účinnosťou, koncentráciou prírodných látok a výbornou vstrebteľnosťou.

Nech sa snažíte ako chcete, z dnešných potravín už všetky potrebné vitamíny v dostatočnom množstve nepríjmete. Preto je ku udržaniu si pevného zdravia, podporu imunity a podporenie imunitného systému  nevyhnutné ich pravidelne prijímať z iného zdroja.

Ak pociťujete príznaky jarnej únavy, či oslabenú imunitu pri zmenách počasia či vyššom pracovnom nasadení, je Vaša imunita oslabená a potrebujete ju podporiť.

My Vám odporúčame na posilnenie imunity:  

Každopádne nejde len o jarné obdobie, ale celoročne by malo byť našou hlavnou prioritou na posilnenie imunitného systému dodržiavať zdravý životný štýl, konzumovať vyváženú stravu a vyvarovať sa ťažkým vysmážaným a zle stráviteľným jedlám. Dopriať si veľa zeleniny a ovocia a nezabudnúť dodržiavať pitný režim. Ideálne je doplniť vitamíny doplnkami výživy na posilnenie imunity. Okrem toho, že vďaka  doplnkom výživy posilnite imunitný systém, posilňujete aj vlasy, nechty a celkovú vitalitu tela. Ak máte oslabený imunitu dostávate sa do neustáleho kolotoča chorôb a už neviete ako z neho von. Tak správne zvolené lieky na imunity (doplnky výživy na podporu imunity), sú jednou z tých najlepšie zvolených možností, ktoré môžete svojmu zdraviu ponúknuť. Faktom zostáva, že zdravie máme len jedno a keď dôjde k oslabeniu imunitného systému musíme to riešiť a posilniť si obranyschopnosť. Poznáte to, „nejdem k lekárovi lebo“ .... a milión výhovoriek a tak si navodzujeme neustále vracajúce sa virózy, chrípky a rôzne ochorenia, ktoré pri včasnom neliečení a bez prísunu vitamínov prepuknú až do stavu chronického. Ako si teda posilniť imunitu? Dnešná moderná doba nám ponúka namiesto antibiotík, alternatívu v podobe prírodných doplnkov ako zdroj vitamínov na podporu imunity, tak prečo to nevyužiť? Čoraz viac sa ľudia zaoberajú zdravým životným štýlom a naberajú skúsenosti o zdravej výžive, venujú svoj čas naberaním informácií o zelených potravinách a siahajú po doplnkoch výživy a samy pozorujú ich rýchlu regeneráciu, podporu imunity, náhle sa odplavujú pocity vyčerpanosti a únavy a odstraňujú rôzne civilizačné ochorenia. Pre Vašu psychickú a fyzickú pohodu tiež odporúčame sa menej stresovať a dopriať si zaslúžený relax. Všetko zo všetkým súvisí a keď si svoje zdravie správne naladíte, tak Vás bude aj poslúchať. Vysoká koncentrácia účinných látok v doplnkoch výživy na podporu imunity, Vám poskytuje hotový doping vitamínov, rýchlu vstrebteľnosť s výraznou a vysokou účinnosťou prírodných látok, ktoré sú ideálne pre prosperitu Vášho zdravia.

100% šťavy : 

Iné: 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  33/143 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam