logo
Nákupný košík

Info
+421 902 201 021
nakup@naturonline.sk
Hlavné menu
E-shop


<<  18/143 >>

Ako podporiť rast vlasov?

19.2.2019 08:45

Pár dôležitých rád ako sa starať o svoje vlasy a vypestovať si krásne, dlhé a prirodzene zdravé vlasy.....Tou správnou starostlivosťou to dosiahnete. Poďme sa spolu bližšie pozrieť na to, čo je pre Vaše vlasy najlepšie, a aké produkty odporúčame?

Jedným z dôležitých faktorov pri pestovaní vlasov. Je správna starostlivosť o ne. Vedeli ste, že vlasy nemajú radi teplú vodu? Práve naopak vlažná voda im robí veľmi dobre. Podstrihávanie by im tiež nemalo byť cudzie. Podľa expertov sa odporúča tak cca 1 cm v priebehu dvoch mesiacov. Ako je už známe dôležité je vlasy príliš často nesťahovať do copu na rovnakom mieste. Môžete tým narušiť štruktúru vlasu a tým podporiť lámavosť vlasov. Zaručene platí ako pri všetkom žiaden „STRES“ – zbavte sa stresu vaše vlasy budú rásť ako divé. Čo odporúčame na regeneráciu a zastavenie padania vláskov?

Ak Vám vlásky padajú :

Môže ísť aj o chýbajúci vitamín v tele, ktorého máte nedostatok a ten Vám spôsobuje nadmerné padanie a poškodenie vlasov, ale aj ako sme už vyššie spomínali spomalený rast vlasov alebo nadmerné vypadávanie môžu spôsobovať aj rôzne iné faktory.

Posilniť vlasovú štruktúru aktivovať korienky a dosiahnuť krásne zdravé vlasy bez rozštiepených koncov chce poriadnu dávku trpezlivosti. Nejde to len tak zo dňa na deň. Ak budete dodržiavať rituály spomenuté v tomto článku, tak naozaj spozorujete výrazne zlepšenie. Správny prípravok na rast vlasov je tým správny kľúčom k dosiahnutie krásnych zdravých vláskov. 

Pripravky na rast vlasov: 

Vitálne vlasy a nechty 120kps

Začnite užívať HAIR kapsule, je však veľmi dôležité ich užívať minimálne po dobu 3-6 mesiacov. Účinky spozorujete do krátkeho času, ale aby skutočne pôsobili dlhodobo je potrebné mať trpezlivosť a poctivo tento doplnok výživy úťívať.


TONIKUM proti vypadávaniu vlasov s kofeínom 100ml

Nesmiete samozrejme zabúdať na vonkajšie ošetrenie a používať správnu kombináciu výrobkov, ktoré Vám zaručia kvalitné výsledky. Masírovanie pokožky hlavy a korienky vláskov do ktorých aplikujte Kofeínové toniku Vám zaručí zlepšenie kvality vlasov a podporí ich rast. 
Šampón proti vypadávaniu vlasov s kofeínom 250ml

Kofeínový šampón na vlasy dodá Vašim vláskom prvotriednu starostlivosť, ktorú doplníte kofeínovým tonikum a zavŕšite vtrením argónového oleja do končekov vlasov (Prírodný olej arganový BIO za studena lisovaný 100ml), aby ste zabránili lámavosti. Tým zabezpečíte Vašej hrive potrebnú starostlivosť s TOP výrobkami. Vyberajte si tie správne šampóny na rast vlasov. 

Výsledky sú naozaj veľmi viditeľné!

Nezabúdajte, že vlasy sú koruna krásy – tak im doprajte starostlivosť a venujte im dostatočnú starostlivosť a pozornosť.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
<<  18/143 >>nakup@naturonline.sk
marketing@naturonline.sk
+421 (0) 902 201 021

© Všetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba web stránokVšetky práva vyhradené - www.naturonline.sk
Tvorba eshopu - GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam